Pikaajaline tööjõurent

Pikaajaline tööjõurent

Pikaajaline tööjõurent

Vahendame spetsialiste peamiselt Ukrainast, aga lisaks ka Bulgaariast ja Eestist.

Tööjõu rentimine aitab täita tühjasid positsioone ajal kui Eestis tööjõudu napib ning parandab konkurentsieelist, tõstab käivet ja kasumit, tagades suutlikkuse võtta ette suuremaid ja rohkemaid projekte.

Meie vastutame töötaja sisseelamise, elukoha, dokumentide, töötasu ja kõige muu eest. Sobiva töötaja leidmine võtab aega 2-5 nädalat.

Vaata ka:

Pikaajaline tööjõurent erinevates valdkondades

EHITUS

Ehitusvaldkonnas oleme spetsialiseerunud üldehitustöödele. Leiame Teile sobiva spetsialisti, kes on motiveeritud, kogemustega ja kvalifitseeritud. Töötajatel on endal olemas sõiduk ja tööriistad tööde teostamiseks. Teie poolt on vajalik ainult tööülesannete kätte andmine. Kiire, mugav ja paindlik tööjõurendi lahendus personalinappuse korral.

Lisaks ehitusspetsialistidele on meilt võimalik rentida abitööliseid ja eriala spetsialiste, kuid ilma meie poolse transpordi ja tööriistadeta.

METALLITÖÖSTUS

Metallitööstusele pakume tööjõurenti kõigile ametikohtadele. Töötajad valitakse käsitsi meie värbajate poolt välja paljude kandidaatide seast, tagamaks ühtlase ja hea tööjõukvaliteedi. Valikus olevatel inimestel on olemas testitud oskused MIG keevitusel, MAG keevitusel, TIG keevitusel, MMA keevitusel või CNC pinkidel.

Avalast poolt leitavad töötajad on:

  • Motiveeritud
  • Erialase kõrg- või kutseharidusega
  • Positsioonikohase töökogemusega
  • Kutsetunnistused ja/või sertifikaadid vastavalt positsioonile

TOITLUSTUSSEKTOR

Toitlustussektoris pakume tööjõurenti peamiselt pagaritele/kondiitritele ja kokkadele. Inimesed on eelneva pikaajalise kogemusega antud sektoris, kõrgelt motiveeritud ning paindlikud tööaegade suhtes.

LIINITÖÖJÕUD

Pakume liini- ja oskustööjõudu erinevatesse sektoritesse. Oleme vahendanud tööjõudu järgmistesse tööstustesse:

  • Puidutööstus
  • Elektroonikatööstus
  • Moodulmajade ehitus
  • Masinatööstus

Tööjõurent valdkonnas on aidanud meie klientidel võtta sisse rohkem töid ning vähendada tööjõupuudusest tingitud probleeme.

ERITÖÖD

Meie meeskonnas on suur hulk eritööde spetsialiste, näiteks elektrikud, ventilatsiooni- ja külmalahenduste paigaldajad.

Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet eritööde tegijate kohta ning tihtipeale on valdkonna spetsialistidest puudus, kus uued tulijad palgatakse meie olemasolevate partnerite poolt koheselt ära.

TEADMISEKS

Scroll to Top